Yabancıların istihdam etmesi ya da yabancı personel istihdam ettirmek isteyen kurumlar firmamız aracılığıyla çalışma izni alabilir.

Yıllardır çalışma ve Oturma İzni konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız, personellerinizi resmi çalıştırmak için gereken evrakları nasıl hazırlayacağınız hususunda destek verecektir. Çalışma ve oturma izni konusunda çözüm bulmak istediğinizde firmamız sizin için en uygun koşullarda şartları araştıracaktır. Çalışma ve oturma izni için gereken şartlar, işçi olmak ya da iş kurmak isteyen yabancılara özel çözümler, oturma izni almak isteyenlerin yapması gerekenler en kısa sürede tespit edilmektedir.

Yabancılar İçin Çalışma İzni

İş kuran yabancılar için Çalışma İzni alındığında oturma izni de çıkmaktadır. Bu yüzden en iyi çözümü bulmak istediğinizde profesyonel danışmanlık hizmeti almanız en doğrusu olacaktır. Yabancı yatırımcılar için yasal süreçlerin yerine getirilmesi son derece önemlidir. Yerli ve yabancı işçi çalıştırma sürecinde neler yapılması gerektiği hususunda firmamız destek olacaktır. Çalışma izninin yanı sıra oturma izni de almak isteyen öğrenciler için sürecin hızlandırılacağı alternatifleri kolayca yapıyoruz.

Yabancı Danışmanlık Hizmeti

Çoklu dil desteğiyle Yabancı Danışmanlık hizmeti veren Arp Danışmanlık, her milletten girişimci ve işçi adayı için yasal mevzuatların düzenlenmesini sağlıyor. Bugüne kadar çok sayıda kişiye destek veren firmamız, yabancı işçi çalıştırmak isteyen kurumlara da hizmet vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçin, her işinizi yasal olarak yapabilmenin avantajlarını yaşayacaksınız.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir