Milyonlarca kişinin merakla beklediği ve ülkemizde de satışa çıkan FIFA19 farklı ve yenilikçi özellikleri ile oyun sevenleri memnun ediyor. Sürekli olarak kendini geliştiren ve özellikle arayüzleri ile birebir detaylar sunmakta olan FIFA19 yeni lisansları ile futbol severlere yepyeni ligler ve maceralar sunuyor. Sıradan bir futbol oyunu olmaktan çıkan ve farklı özellikleri ile dünyada en popüler oyunlar arasında ilk sıraya yerleşen FIFA19’u bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız ve bunu da daha uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız Gamesatış Steam ve Origin Oyunları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Peki, Gamesatış sizlere neler sunuyor?
En Uygun Fiyata FIFA19

FIFA19’u oynamak istiyor ancak yüksek fiyatı nedeni ile sahip olamıyorsanız Gamesatış üzerinden daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden hizmet veren ve 13 yıldır %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Gamesatış sizlere En Ucuz Fifa 19 CD Key ürünü ile bilgisayarınızda FIFA19 deneyimi yaşama imkanı sunuyor. İnternet üzerinden online ödeme yaparak sahip olabileceğiniz CD KEY ile bilgisayarınızda kuracağınız oyunun son aşamasında sizlere iletilecek kodu giriş yapmanız yeterli olacak. Bundan sonrası FIFA19 oyununda deneyimlerinizi ve başarılarınızı göstermek!

Gelişmiş özelliklere sahip olduğunu belirttiğimiz FIFA19 içerisinde pek çok farklı paket ve mod ile karşılaşacaksınız. Bu modlardan en çok dikkat çeken Ultimate Mod olur iken daha uygun fiyatlar ile bu modu aktif etmek istiyorsanız oyun içerisinde geçerli olacak para olan Fifa 19 2200 FUT Points ürününü satın alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir