Ön veya arka camı kırılan telefonlarınıza yeni ekran taktırmak için sizler de iPhone ekran değişimi fiyat hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Böylelikle bozulan görüntü ve dokunmatik özellikleri orijinal haline dönecektir.

Orijinal Parça Kullanımı

Ekranı kırılan ya da çatlayan telefonunuzun camını veya ekranını değiştirirken firmamız orijinal parça kullanmaktadır. Böylelikle telefonunuzu sıfır olarak aldığınız günkü performansı yakalamanız mümkün oluyor. Ancak diğer pek çok yerde yan sanayi ürünü olan parçalar kullanılması telefonunuzun performansının düşmesine neden oluyor. Böylesi durumlarla karşılaşmamak adına sizler de firmamızı tercih ederek kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Kısa Sürede Adrese Teslim

Hayatımızın en önemli aksesuarlarından birisi olan telefonlarınızdan uzun süre ayrı kalmamanız için firmamız çok kısa sürede iphone ekran değişimi fiyat işlemlerini tamamlamaktadır. Uzak bir yerde yaşıyorsanız dahi adresinize kargo ile göndererek telefonunuza kavuşmanız sağlanabiliyor. Dolayısıyla teslimat ve süre açısından hiçbir sorun yaşamayacağınızı şimdiden ifade etmek isteriz.

Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

Firmamızı tercih etmeniz durumunda uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Orijinal parçalar ile yapılacak ekran değişimleri 129 liradan başlayan fiyatlarla sizlere sunuluyor. Üstelik nakit, eft, havale ve kredi kartı gibi seçeneklerle de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle iPhone ekran değişimi fiyat işlemlerini bütçenizi zorlamadan da gerçekleştirmiş olacaksınız. Telefonlarınızı güvenilir ellere teslim edeceğinizden ötürü de gözünüz arkada kalmayacaktır. 7/24 teknik destek hizmeti veren firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir