Firmamız evden eve ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmanın verdiği deneyim ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Profesyonel çalışanlar, teknolojik cihazlar, çeşitli boyutlardaki asansörler, kaliteli ve güvenli nakliye araçları gibi tüm donanımızla sizlere en iyisini sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat

İstanbul gibi hayatın yoğun tempoda yaşandığı bir şehirde size aynı gün içinde nakliye hizmeti sunuyoruz. Sabahın erken saatlerinde adresinize gelen ekibimiz gerekli eşyaları ambalajlayarak hemen araca yüklemeye başlayacaktır. Eğer gerekli ise asansör kullanılarak bu süreç en hızlı ve güvenli şekilde ilerleyecektir.

Evden Eve Nakliyat firmamız aynı gün içinde yeni adresinize eşyalarınızı indirerek gerekli montajları tamamlayacaktır. Böylece şehir içi taşınmalarınızda hiçbir mağduriyet yaşamadan aynı gün içinde taşınacaksınız. Taşınmanın yorgunluğunu kendi yatağınızda atma fırsatına erişeceksiniz.

Eşya Depolama

Firmamız tarafından sadece nakliyat değil, depo hizmeti de sunulur. Eşyalarınızı geçici süre ile depolamak istiyorsanız depo kiralayabilirsiniz. Firmamız belirli noktalarda depolara sahiptir. profesyonel olarak inşa edilen bu depolar nemden, sudan uzaktır. İçerisi eşyalarınız için tamamen güvenlidir. Ayrıca depolar kamera ile izlendiği gibi güvenlik personeli de çalışır. Böylece güvenlik açısından da sorun yaşamazsınız.

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Eşya Depolama alanlarımız çeşitli büyüklüklerdeki depolardan oluşur. Bu sayede eşyanızın niteliğine göre depo seçebilirsiniz. Depoların boyutlarına göre fiyat farklılığı olsa da uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir