Havuzların temizliğini sağlamak ve dezenfekte etmek için havuz kimyasalları kullanılması şarttır. Havuzlar pek çok farklı kişinin bir arada yüzdüğü alanlardır. Bu yüzden de sağlık ve hijyen koşulları ekstra önemlidir. Havuzlarda hastalıkların bulaşmaması, bakterilerin yaşamaması için kimyasallarla temizlenmesi gerekir.

Havuz temizliği için kullanılan tüm ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Bu ürünler yetkili ve deneyimli kişilerce kullanıldığında havuzlar son derece sağlıklı olacaktır.

Havuz Malzemeleri

havuzların güvenliğini sağlamak için ya da temizliğinden emin olmak için pek çok havuz malzemesine ihtiyaç vardır. Havuz, çevresi, jeneratörler gibi yerler ve ürünler için pek çok ihtiyaç vardır. Mesela havuz aydınlatması ya da temizliği sağlayan makineler olmazsa olmazdır. Tüm bu havuz malzemeleri sitemizde sizlere sunulmaktadır. Çeşitli markalara ait farklı ürünleri görebilir ve tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Tuz Klor Jeneratörü

Havuzlarda hijyeni sağlamak için tuz klor jeneratörleri kullanılmaktadır. Özel havuzlar, tatil yerleri ya da sitelerdeki havuzlar gibi içinde yüzülen tüm havuzlarda tuz klor jeneratörü şarttır. Kloru yerinde üreten bu makineler sayesinde depolama ve tedarikçi ihtiyacı ortadan kalkacaktır. Dolayısıyla işletmenizin maliyeti de azalacaktır. Tuz ya da klor için ayrı bir eleman çalıştırmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü bu makineler tamamen otomatiktir.

Havuzlarda hijyen ve güvenliği sağlamak için havuz bakım ürünleri ve malzemeleri kullanmak şarttır. Siz de ihtiyacınız olan malzemeleri sitemizden uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir